Mist

MEZUN ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSU (YKS-TYT-AYT)

post

MEZUN ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSU (YKS-TYT-AYT)

RAYEMER ile 12 kişilik butik sınıflarda işlenen derslerde uzman öğretmenlerle hazırlanan günlük takip programı ile üniversiteyi kazanacağız. Üniversite hazırlık kursumuza tüm mezunları bekliyoruz.

RAYEMER’in mezunlar için düzenlediği hazırlık kursu ile o sene bu sene diyoruz. Yoğun bir tempodan oluşan programımız, alanında uzman zümre öğretmenleri ve eğitim danışmanları tarafından hazırlanmıştır. Üniversite hazırlık kursumuzda 12 kişiden oluşan butik sınıflarda gerçekleşen eğitimler özel ders konseptindedir. 20 saatlik haftalık ders programına birçok takviye program eklenmiş ve başarı kaçınılmaz hale gelmiştir. Takviye programımızda neler bulunmaktadır? Eğitim danışmanı gözetiminde oluşturulan anlık takip sistemi ile öğrenciye haftalık hedefler verilmektedir. Öğrencinin motivasyon kaybı yaşamaması için bu haftalık hedefler günlük hedeflere bölünmektedir. Sabah ve akşam öğrencinin günlük programı takip edilmektedir. Sabah günaydın mesajı ile günlük konu ve sorularla öğrenciye hedef konulmaktadır. Öğrencinin bu hedeflere ne düzeyde ulaştığı akşam yapılan değerlendirme ile tespit edilmektedir. Her hafta performans değerlendirilmesine tabi tutulan öğrencinin hedefleri düzenli olarak artılmaktadır. Öğrenci bu program sonucu haftalık 1500 ila 2500 soru çözmeye başlamaktadır. Bu seviyenin yakalanması ile öğrenci her dersten en az 5 – 6 kaynağı bitirmektedir. 40 adet TYT ve 30 adet AYT sınavı ile öğrencinin düzeyi Türkiye genelinde ölçülme imkanına sahip olmaktadır. Maltepe üniversite hazırlık kursu ve Maltepe dershane hizmeti çerçevesinde düzenlendiğimiz ekstra programlar ve nitelikli ve disiplinli bir eğitimle üniversiteyi kazandırıyoruz. Bostancı üniversite hazırlık kursu arayanları da RAYEMER ile eğitim seferberliğimize bekliyoruz.


Birebir Ders İmkânı


RAYEMER’e özgü programlanan hazırlık kursu ile öğrenciler tüm eksikliklerini kapatma imkânına sahip olabiliyor. Anlık takip sistemi ile uygulanan günlük programlar, haftalık değerlendirilmeye alınıyor ve öğrencinin programın gerisinde kalıp kalmadığı tespit ediliyor. Programın gerisinde kalan öğrenci, kavramakta güçlük çektiği soruları soru çözüm ofislerinde öğretmenleri ile birlikte çözüyor. Toplamda 246 saatin ayrıldığı bu program ile öğrencinin eksikleri telafi edilmiş olunuyor.


AYT ve TYT Türkiye Geneli Denemeleri


Alan Yeterlilik Sınavı (AYT) ve Temel Yeterlik Testi (TYT) sınavlarının birleşmesiyle oluşan Yüksek Kurumlar Sınavı (YKS) için Maltepe YKS dershanemizde tüm öğrencileri yerel testlerin yanı sıra Türkiye geneli deneme testlerine tabi tutuyoruz. Milyonlarca gencin üniversiye girmek için başvurduğu bu sınavlarda öğrencileri sınav psikolojine hazırlıyoruz. YKS sınav formatında hazırlanan sorulara aşina olan öğrencinin bu sayede sınavda başarıyı yakalamasını sağlıyoruz. Yapılan kurumsal denemelerle öğrenciye Türkiye genelinde gelişimi analiz etme imkanı sağlıyoruz. Bu analiz neticesinde öğrenci hatalarından ders çıkararak kalıcı öğrenmelere sahip oluyor. Maltepe AYT hazırlık ve Maltepe YKS hazırlık sürecinde öğrenci yüksek deneyime sahip oluyor. Dershanemiz öğrenciye kazandırdığı bu sınav deneyimi ile öğrencinin hatasız bir sınav geçirmesini sağlıyor.


Her Öğrenciye Bir Eğitim Danışmanı


RAYEMER kurs merkezimiz nitelikli eğitimi ile bilişsel destek sunmanın yanında, stres yönetimi, zaman yönetimi, çalışma taktiği gibi konularla mental destek de sunmaktadır. Öğrencinin zihinsel gelişiminin yanında duygusal gelişimine de önem veren RAYEMER, her öğrenciye bir eğitim danışmanı atamaktadır. Birebir danışmanlık görüşmesi ile öğrenci ve eğitim danışmanı 41 görüşme gerçekleştirmektedir. Yoğun tempoda öğrencinin motivasyonu düşebilmekte, sınav kaygısı başarı arzusunun önüne geçebilmektedir. Bu noktada devreye eğitim danışmanı girmektedir. Öğrenciye moral ve motivasyon desteği sunan, ders çalışma konusunda öğrencinin kendi öğrenme yöntemini keşfetmesini sağlayan, zamanı doğru planlamasına yardımcı olan eğitim danışmanları ile öğrenciye güvenilir bir rota oluşturulmaktadır.


Yüzde 100 Etkili Öğrenme Stratejisi


RAYEMER’de öğrenciler için planlanan haftalık 20 saatlik bir ders programı bulunmaktadır. Öğrenciye verilen YKS eğitimi bu ders saati ile sınırlı kalmamaktadır. Eğitime ve öğrenciye saygı duyan bir kurum olan RAYEMER öğrencinin süreçteki tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmaktadır. 649 saat olarak planlanan Zorunlu Etüt ile öğrenciler konuları tekrar etme imkanı bulmakta, soru çözüm ofislerinde 246 saatlik zaman dilimine çözülen binlerce soru ile soru çözme performanslarını geliştirmekte ve bildiklerini pekiştirimektedirler. 41 saatlik birebir danışmanlık görüşmesi sayesinde öğrenci sınav kaygısını yenmeyi, ders çalışma yöntemini keşfetmeyi, zamanı etkin şekilde kullanabilmeyi öğrenmektedir. 40 adet TYT ve 30 adet AYT Türkiye Geneli Kurumsal Deneme Sınavı ile öğrenciler, kendilerini sınama imkanı bularak, sınav sorularına aşina olmaktadır. Bu denemeler sonucu öğrenci Türkiye geneli sınav başarısını görerek çalışma performasını artırması gerektiğini öğrenmektedir. Mix edilmiş deneme karneleri ile o güne kadar denemelerde çıkmış olan sorulara göre hangi konularda iyi hangi konuları geliştirmesi gerektiğini görerek zamandan tasarruf sağlamaktadır. Yüzde 100 etkili olan bu strateji ile öğrenci çok yönlü şekilde sınava hazır olmaktadır.


Başarının Anahtarı Disiplinli Çalışma


RAYEMER olarak başarının anahtarının disiplinli bir çalışma programı olduğuna inanıyoruz. Yoğun bir tempo içerisinde bir dersten 5 -6 kaynak kitabın bitirilmesi ve bu süreçte motivasyon kaybı yaşanmaması için disiplinli çalışma şarttır. Bu süreci denetim altında tutmak amacıyla RAYEMER tarafından anlık takip sistemi kurulmıuştur. Bu sistem ile öğrenciye günlük olarak hedefleri belirtilmekte, sabah verilen ödevlerin akşam tamamlanmasını istenmektedir. Bu programın aksamaması için Randevulu Ders Sistemi, soru çözüm ofisleri, birebir danışman görüşmeleri programlarını entegre eden RAYEMER öğrencinin başarı yüzdesini yükseltmeyi hedeflemektedir. Bu konuda öğrencinin ders içinde ve ders dışında kurallara uyması, istikrarı, plan ve programa sadık kalması önemlidir. Küçükyalı edüt merkezinde sağladığı anfi konseptinde ortam ile ders çalışma olanakları da sunan RAYEMER, kazanmanız için tüm detayları düşünmüştür.


Ücretsiz Deneme Dersi


RAYEMER’in hizmetleri hakkında daha güvenilir bilgi sahibi olmak için ve Maltepe dershaneleri arasındaki farka yakından tanık olmak için ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsiniz.

RAYEMER ailesi olarak Küçükyalı Merkez Migros üstünde sizleri bekliyoruz.


Uzman ders öğretmenleri tarafından 12 kişilik sınıflarda eğitim verilir.

Kurs Başlama Tarihi: 29.08.2023

Kurs Bitiş Tarihi: 15.06.2024

Hafta İçi veya Hafta Sonu

SAYISAL HAZIRLIK GRUBU
 • Kurs Süresi 41 hafta
 • Haftalık 20 Saat Ders
 • Toplam Ders 764 Saat
 • Zorunlu Etüt 649 Saat
 • Genel Tekrar Programı 90 Saat
 • Soru Çözüm Ofisleri (Toplam 264 Saat)
 • Birebir Danışmanlık Görüşmesi (Toplam 41 Seans)
 • 40 adet TYT ve 30 adet AYT Türkiye Geneli Kurumsal Deneme Sınavı
 • Öğrenciye Özel PDR Desteği
 • Deneme Kazanım Analizi
 • Haftalık Program Takibi
 • Kaynak Kitap Takibi
 • Günlük Yapay Zeka Bildirimleri
 • Deneme Çözümleri
 • 7 Adet Öğrenci Motivasyon Semineri
 • 7 Adet Veli Bilgilendirme Semineri

EŞİT AĞIRLIK HAZIRLIK GRUBU
 • Kurs Süresi 41 hafta
 • Haftalık 20 Saat Ders
 • Toplam Ders 764 Saat
 • Zorunlu Etüt 649 Saat
 • Genel Tekrar Programı 90 Saat
 • Soru Çözüm Ofisleri (Toplam 264 Saat)
 • Birebir Danışmanlık Görüşmesi (Toplam 41 Seans)
 • 40 adet TYT ve 30 adet AYT Türkiye Geneli Kurumsal Deneme Sınavı
 • Öğrenciye Özel PDR Desteği
 • Deneme Kazanım Analizi
 • Haftalık Program Takibi
 • Kaynak Kitap Takibi
 • Günlük Yapay Zeka Bildirimleri
 • Deneme Çözümleri
 • 7 Adet Öğrenci Motivasyon Semineri
 • 7 Adet Veli Bilgilendirme Semineri

Sıkça Sorulan Sorular

Rayemer Maltepe mezun YKS-TYT-AYT hazırlık kursunda haftalık 20 saat ders yapılmaktadır. Toplam kurs süresi boyunca öğrencilere 764 saat ders, 649 saat zorunlu etüt ve 264 saat soru çözüm ofisleri imkanı sunulmaktadır.
Rayemer Maltepe mezun YKS-TYT-AYT hazırlık kursu 29 Ağustos 2024 tarihinde başlayıp 15 Haziran 2025 tarihinde sona ermektedir.
Evet, Rayemer Maltepe mezun YKS-TYT-AYT hazırlık kursunda birebir ders imkanı bulunmaktadır. Öğrenciler, eksik kaldıkları konuları soru çözüm ofislerinde öğretmenleri ile birlikte çözerek eksiklerini kapatabilirler.
Evet, Rayemer Maltepe mezun YKS-TYT-AYT hazırlık kursunda her öğrenciye bir eğitim danışmanı atanmakta ve birebir danışmanlık görüşmeleri yapılmaktadır. Bu görüşmelerde öğrenciye motivasyon, zaman yönetimi ve çalışma teknikleri konularında destek verilir.
Evet, Rayemer Maltepe mezun YKS-TYT-AYT hazırlık kursunda 40 adet TYT ve 30 adet AYT Türkiye geneli deneme sınavı yapılmaktadır. Bu denemeler, öğrencilerin sınav psikolojisine hazırlanmasını ve Türkiye genelinde seviyelerini görmelerini sağlar.
Rayemer Maltepe mezun YKS-TYT-AYT hazırlık kursunda öğrenci başarısı, anlık takip sistemi ile izlenir. Öğrencilere günlük ve haftalık hedefler verilerek, bu hedeflerin ne ölçüde gerçekleştirildiği düzenli olarak değerlendirilir. Ayrıca, haftalık performans değerlendirmeleri ve deneme sınav sonuçları ile öğrenci gelişimi sürekli olarak takip edilir.
Rayemer Maltepe mezun YKS-TYT-AYT hazırlık kursunda öğrencilere zorunlu etütler, soru çözüm ofisleri, birebir danışmanlık görüşmeleri, öğrenci motivasyon seminerleri ve veli bilgilendirme seminerleri gibi ek destekler sağlanır. Ayrıca, öğrencilerin sınav stresini yönetmeleri için psikolojik danışmanlık hizmetleri sunulur.
Rayemer Maltepe mezun YKS-TYT-AYT hazırlık kursunda ders programı haftalık 20 saat ders içerecek şekilde düzenlenmiştir. Dersler, alanında uzman öğretmenler tarafından 12 kişilik butik sınıflarda işlenir ve öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik takviye programlarla desteklenir.
Evet, Rayemer Maltepe mezun YKS-TYT-AYT hazırlık kursunda öğrencilere her dersten çeşitli kaynak kitaplar ve materyaller sağlanır. Öğrenciler, bu kaynaklar aracılığıyla konuları pekiştirir ve sınavlara daha etkili hazırlanır.
Evet, Rayemer Maltepe mezun YKS-TYT-AYT hazırlık kursunda hizmetlerimizi tanımak isteyen öğrencilere ücretsiz deneme dersi hizmeti sunulmaktadır. Bu sayede öğrenciler ve aileler, kursu yakından deneyimleme fırsatı bulur.
Rayemer Maltepe mezun YKS-TYT-AYT hazırlık kursunda, disiplinli bir çalışma programı uygulanmaktadır. Öğrencilere günlük ve haftalık hedefler verilerek bu hedeflerin takibi yapılır. Randevulu Ders Sistemi, soru çözüm ofisleri ve birebir danışman görüşmeleri ile öğrencilerin başarı yüzdesi yükseltilir.
Evet, Rayemer Maltepe mezun YKS-TYT-AYT hazırlık kursunda öğrencilere psikolojik destek sağlanmaktadır. Bu destekler arasında sınav kaygısını yenme, motivasyonu artırma ve zaman yönetimi gibi konularda rehberlik hizmetleri yer almaktadır.
Rayemer Maltepe mezun YKS-TYT-AYT hazırlık kursunda öğrenci motivasyonu, birebir danışmanlık görüşmeleri, öğrenci motivasyon seminerleri ve düzenli performans değerlendirmeleri ile sağlanır. Ayrıca, öğrencilerin başarılarını artırmak için kişiselleştirilmiş çalışma programları uygulanır.

Bize Ulaşın