Mist

11.SINIF TAKVİYE KURSU

post

11.SINIF TAKVİYE KURSU

Maltepe AYT hazırlık, Maltepe YKS hazırlık, Maltepe dershaneleri, Üniversite sınavlarına RAYEMER ile hazırlanın, son seneye güvenle girin. En kritik dönem olan 11. sınıfta RAYEMER farkıyla takviye yapın.

RAYEMER alanında bilgi sahibi, derin düşünme becerisi olan, pozitif ve motive edici enerjiye sahip, ailelerle iyi bir iletişim kuran, sınıf yönetim becerilerine sahip öğretmenleri ile her daim yeniliği ve gelişimi hedefleyen vizyonuyla, nezih ortamı ile ideal eğitim öğretim ortamını sunmaktadır. Fırtına öncesi sessizlik tabirini yansıtan 11. sınıf seviyesinin bu ideal ortam ile fırsata dönüştürülebileceğine inanıyoruz. Unutulmamalıdır YKS sınavına her yıl milyonlarca öğrenci girmektedir. Milyonların arasından sıyrılmak ve istenilen başarıya ulaşmak için nitelikli, planlı – programlı ve disiplinli bir eğitime ihtiyaç vardır. RAYEMER hizmetinize sunduğu Maltepe dershanesi ile bu ihtiyaca cevap vermektedir. 12 kişilik butik sınıflardan oluşan Maltepe YKS hazırlık kursları özel ders konseptinde düzenlemiştir. 12. sınıfta yoğun bir şekilde üniversiteye hazırlanacak olan öğrencilerimiz bu yoğun tempoya alışabilmek için 11.sınıftan başlamaktadır. Kademeli olarak artırılan çalışma temposu ile öğrenciler 12. sınıfa daha hazır bir hale gelmektedir. 11. sınıf üniversite hazırlık öncesi en önemli sınıftır. Sınıflar bu düzeyde eşit ağırlık ve sayısal ağırlık olarak ikiye ayrılmaktadır. Öğrencilerin mesleki hedefleri biraz daha belirgin hale gelmesi önem derecesini artırmaktadır. Ama RAYEMER ile hazırlanan öğrenciler bu önemli görevi de başarıyla yerine getirmektedir.


Birebir Ders İmkânı


12 kişilik sınıflarda özel ders konseptinde işlenen derslerde, öğrenciler kavrayamadığı konuları birebir ders imkânı ile öğrenebilmektedir. Her bireyin öğrenme hızı farklıdır. Çok mevcutlu sınıflarda bu öğrenme hızı fark yaratıp programı aksatabilmektedir. Ama RAYEMER’in butik sınıfları ile programda hiçbir aksaklık yaşanmamakta ve konular tüm öğrenciler tarafından kavranarak ilerlenmektedir. Eğitim danışmanı tarafından takip edilen öğrenci, eksik konuları tamamlama ve bu konuları sorularla pekiştirme imkânına sahip olacaktır.


Online Ders Desteği


RAYEMER, verimlilik açısından normal derslerden bir farkı olmayan online ders desteği de sunmaktadır. Beklenmeyen durumlar karşısında öğrencilerin kaçırdığı dersler online ders sayesinde telafi edilmektedir. Son dönemde yaşanan COVID salgını göstermiştir ki, online ders de müfredatın bir parçası durumuna gelmiştir. Çağın gereksinimlerine hızla reaksiyon gösteren Küçükyalı dershanemizde, öğrencilerimizin derslerinden geri kalmaması içinher türlü plan programı düzenliyoruz.


Her Öğrenciye Bir Eğitim Danışmanı


RAYEMER eğitim merkezimizde YKS eğitim sürecinde her öğrenci bir eğitim danışmanı ile çalışabilmektedir. Zümre öğretmenleri ve eğitim danışmanı tarafından geliştirilen takip programı ile her öğrenci bire bir takip edilmektedir. Öğrenciler için her hafta performans değerlendirmesi yapılmakta ve öğrencilerin başarı hedefleri yavaş yavaş artırılmaktadır. Böylece öğrenci 12.sınıfa geldiğinde haftalık 1000-2500 arasında soru çözmeye alışmış olmaktadır. 11.sınıfta öğrencinin kendini Türkiye çapında görmesi için kurumsal denemeler de yapılmaktadır. 8 adet gelişim izleme sınavı ile öğrencinin eksiklikleri tespit edilip giderilmesi için çalışılırken, 6 adet TYT sınavı ile öğrenci sınav psikolojisine alıştırılmaktadır. Küçükyalı kursumuzda verilen bu eğitim programı sonucu sınav kaygısı atlatılabilmektedir. Küçükyalı üniversite hazırlık sürecinde olan ve yoğun bir maratona girecek öğrencilerin gerek mental gerek bilişsel anlamda ihtiyaçları olan destek de bu şekilde sağlanmış olmaktadır.


Sağlam Temel ile Geleceğe Hazırlık


Sağlam temeller üzerine inşa edilen bilgiler daima kalıcı olur. RAYEMER bu temel üzerine yoğunlaşır, plan programını bu anlayışla oluşturur. Bu anlayıştan hareketle RAYEMER, öğrencinin okuduğunu anlama, anladığını yorumlama ve bilgiyi yeniden üretip yeni durumlara uygulamasını sağlamaya çalışır. Bunun için öğrenmeyi öğrenme diye kısaca açıklanabilen bir metoddan yararlanır. Yani RAYEMER önce öğrencinin bilgiyi nasıl öğrenebileceği, bilginin kalıcığını nasıl sağlayabileceği, kalıcılığını sağladığı bilgiyi nasıl yeniden yorumlayabileceğini keşfetmesini sağlar. Metabilişsel öğrenme şeklinde tabir edilen bu metod ile öğrenci bilgileri sağlam bir zemine oturtmayı ve bu zeminden yeni bilgiler üretmeyi öğrenir. Analitik düşünme ve test tekniğini geliştirmek, doğru ve hızlı okuma, anlama ve yorumlama yeteneğini geliştirmek amacıyla benimsenen bu metod ile öğrenci kendi potansiyelini keşfedecek ve başarı isteği kazanacaktır. Maltepe’deki dershaneler arasında Maltepe YKS dershanemizde alacağınız eğitimin başarılı sonuçları deneme sınavları ile kendini gösterecektir. Küçükyalı deneme sınavları ile farkı hissedin. Eğitim olanaklarımızdan faydalanmak isteyen ve bulunduğu lokasyonda kaliteli bir eğitime sahip olamayan öğrencileri de kursumuza bekliyoruz. Bostancı kursu arayışında olan Bostancı deneme sınavları ile bilgisini ölçmek isteyen öğrencileri de RAYEMER’e bekliyoruz. RAYEMER sağlam temel ile geleceğe hazırlar.


Yüzde 100 Etkili Öğrenme Stratejisi


12 kişilik butik sınıfları ile nezih ve verimli bir çalışma ortamı oluşturan RAYEMER, haftalık 14 saatlik programı ile başarıya odaklanmıştır. TYT derslerinin de ağırlık kazandığı haftalık programda öğrenci yavaş yavaş 12. sınıfa hazırlanır. Bu kademeli geçiş sayesinde öğrencinin 12. sınıfa alışması ve sınav psikolojisine alışması hedeflenir. Dönem içerisinde uygulanan 8 adet gelişim izleme sınavı ile öğrencinin gelişimi gözlemlenir ve eksik kaldığı konuların tamamlanması sağlanır. Bu noktada özel ders desteği ve ev ödevleri ile konu açıkları –varsa- kapatılır. 6 adet TYT sınavı daha önce de bahsedildiği gibi öğrencinin sınav psikolojisine alışmasını ve sınav stresini yenmesini sağlamaktadır. Araştırmalar göstermiştir ki, bilgiye sahip olmak değil, onu gerektiğinden kullanabilmek önemlidir ve sınav stresi bu bilgi kullanımını engellemektedir. RAYEMER’in plan programı doğrultusunda öğrencinin bu engeli başarıyla aşması sağlanır. Her öğrenciye eğitim danışmanı atanır ve RAYEMER tarafından geliştirilen izleme programı ile bire bir öğrencinin gelişimi takip edilir. Her hafta performans değerlendirmesine tabi tututan öğrencinin hedefleri yavaş yavaş artırılır ve böylece öğrenci son sınıfa geldiğinde haftalık 1000-2500 arasında soru çözmeye alışır. 11.sınıfta öğrencinin kendini Türkiye çapında görmesi için kurumsal denemeler yapılır. Öğrenci – eğitim danışmanı – zümre öğretmenleri – aileyi içine alan bu sistem yüzde 100 etkili öğrenme stratejisini oluşturmaktadır.


Başarının Anahtarı Disiplinli Çalışma


Yukarıda bahsedilen öğrenci – eğitim danışmanı – zümre öğretmenleri – aileyi oluşturan sistemin başarıya ulaşmasında kilit noktayı öğrenci oluşturmaktadır. Öğrencinin disiplinli ve ciddiyetli tutumu başarıyı getirmektedir. Bunun için öğrencinin kurum içi ve kurum dışı kurallara uyması ve verilen ev ödevlerini eksiksiz yerine getirmesi beklenmektedir. Unutulmamalıdır ki, rotasını bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. Maltepe AYT hazırlık ve nihayetinde Maltepe YKS hazırlık kursu sürecinde motivasyonu kaybetmeden, plan ve programlara uyarak başarıya odaklanılmaktadır.


Ücretsiz Deneme Dersi


RAYEMER olarak tüm bu anlatılanları deneyimleyebilmeniz ve Maltepe dershaneleri arasındaki farkımızı deneyimleyebilmeniz için ücretsiz bir deneme dersi hizmeti sunuyoruz. Güvenilir bir başlangıç yapmak, okul derslerine takviye almak, sınav psikolojisinin üstesinden gelmek ve geleceğe güvenle yol almak için sizleri RAYEMER’e bekliyoruz.

Küçükyalı Merkez Migros üstünde hizmet veren kursumuz, tüm öğrencileri ve aileleri davet etmektedir.

 • Uzman ders öğretmenleri tarafından 12 kişilik sınıflarda eğitim verilir.
 • Kurs Başlama Tarihi: 29.08.2023
 • Kurs Bitiş Tarihi: 15.06.2024
 • Kurs Süresi 38 hafta
 • Haftalık 10 Saat AYT
 • Haftalık 4 Saat GMT
 • Toplam Ders 532 Saat
 • Zorunlu Etüt 304 Saat
 • Soru Çözüm Ofisleri (Toplam 130 Saat)
 • Birebir Danışmanlık Görüşmesi (Toplam 38 Seans)
 • 8 adet TYT ve 8 adet Gelişim İzleme Sınavı(GİS)
 • Yazılı Hazırlık Çalışmaları
 • Öğrenciye Özel PDR Desteği
 • Deneme Kazanım Analizi
 • Haftalık Program Takibi
 • Kaynak Kitap Takibi
 • Günlük Yapay Zeka Bildirimleri
 • Denemelerin Çözümleri
 • 5 Adet Öğrenci Motivasyon Semineri
 • 5 Adet Veli Bilgilendirme Semineri


 • EŞİT AĞIRLIK GRUBU
 • Kurs Başlama Tarihi: 29.08.2023
 • Kurs Bitiş Tarihi: 15.06.2024
 • Kurs Süresi 38 hafta
 • Haftalık 10 Saat AYT
 • Haftalık 4 Saat GMT
 • Toplam Ders 532 Saat
 • Zorunlu Etüt 304 Saat
 • Soru Çözüm Ofisleri (Toplam 130 Saat)
 • Birebir Danışmanlık Görüşmesi (Toplam 38 Seans)
 • 8 adet TYT ve 8 adet Gelişim İzleme Sınavı(GİS)
 • Yazılı Hazırlık Çalışmaları
 • Öğrenciye Özel PDR Desteği
 • Deneme Kazanım Analizi
 • Haftalık Program Takibi
 • Kaynak Kitap Takibi
 • Günlük Yapay Zeka Bildirimleri
 • Denemelerin Çözümleri
 • 5 Adet Öğrenci Motivasyon Semineri
 • 5 Adet Veli Bilgilendirme Semineri

Sıkça Sorulan Sorular

Rayemer Maltepe 11. Sınıf takviye kursunda, 12 kişilik sınıflarda özel ders konseptinde işlenen derslerde, öğrenciler kavrayamadığı konuları birebir ders imkânı ile öğrenebilmektedir. Her bireyin öğrenme hızı farklıdır ve bu nedenle birebir dersler, öğrencilerin eksiklerini kapatmalarını sağlar.
Rayemer Maltepe 11. Sınıf takviye kursunda, beklenmeyen durumlar karşısında öğrencilerin kaçırdığı dersler online derslerle telafi edilir. Bu online dersler, verimlilik açısından normal derslerden bir farkı olmayan derslerdir ve müfredatın bir parçası olarak sunulmaktadır.
Evet, Rayemer Maltepe 11. Sınıf takviye kursunda, her öğrenci bir eğitim danışmanı ile çalışmaktadır. Eğitim danışmanları, öğrencilerin performansını izler, eksiklerini tespit eder ve bireysel olarak gelişimlerini sağlar.
Rayemer Maltepe 11. Sınıf takviye kursunda, 8 adet gelişim izleme sınavı, 6 adet TYT sınavı, kaynak kitap takibi, günlük yapay zeka bildirimleri, denemelerin çözümleri ve yazılı hazırlık çalışmaları gibi çeşitli destekler sağlanmaktadır.
Rayemer Maltepe 11. Sınıf takviye kursu 29 Ağustos 2023 tarihinde başlayıp 15 Haziran 2024 tarihinde sona ermektedir. Kurs süresi toplam 38 hafta olup, haftalık 14 saat ders yapılmaktadır.
Rayemer Maltepe 11. Sınıf takviye kursunda öğrenci gelişimi, eğitim danışmanı ve zümre öğretmenleri tarafından geliştirilen takip programı ile bire bir izlenir. Haftalık performans değerlendirmeleri, kurumsal denemeler ve bireysel danışmanlık görüşmeleri ile öğrencinin gelişimi sürekli olarak gözlemlenir.
Rayemer Maltepe 11. Sınıf takviye kursunda, öğrencilerin sınav kaygısını atlatmaları ve sınav psikolojisine alışmaları için öğrenciye özel PDR desteği ve 5 adet öğrenci motivasyon semineri gibi çeşitli psikolojik destekler sağlanmaktadır.
Rayemer Maltepe 11. Sınıf takviye kursunda, sağlam temeller üzerine inşa edilen bilgiler, analitik düşünme ve test tekniğini geliştirme, deneme kazanım analizi, 5 adet veli bilgilendirme semineri gibi ek destekler sunulmaktadır.
Rayemer Maltepe 11. Sınıf takviye kursunda, haftalık 10 saat AYT ve 4 saat GMT olmak üzere toplam 14 saat ders verilmektedir. Kurs süresi boyunca toplam 532 saat ders, 304 saat zorunlu etüt ve 130 saat soru çözüm ofisi imkanı sağlanmaktadır.
Rayemer Maltepe 11. Sınıf takviye kursunda öğrenci başarısı, planlı ve disiplinli bir eğitim programı ile sağlanır. Öğrenci, kurum içi ve kurum dışı kurallara uyarak, verilen ev ödevlerini eksiksiz yerine getirir ve haftalık performans değerlendirmelerine tabi tutulur.
Evet, Rayemer Maltepe 11. Sınıf takviye kursunda, hizmetlerini tanımak isteyen öğrenciler ve aileler için ücretsiz deneme dersi hizmeti sunulmaktadır. Bu sayede kursu yakından deneyimleme imkanı sağlanır.

Bize Ulaşın