Mist

LİSE ARASINIFLAR

post

LİSE ARASINIFLAR

Rayemer ile hem lise eğitiminize takviye yapın hem de üniversite sınavına şimdiden hazırlanmaya başlayın. Rayemer ile geleceğe güvenle bakın.

Yoğun bir LGS maratonunu başarıyla atlattınız ve yeni bir hedefe doğru emin adımlarla ilerlemek mi istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. RAYEMER, ortaokulda liseye 8 yıl süren bir maratonda genç ve dinamik ekibi, yeni nesil dershane anlayışıyla 12 kişilik butik sınıflarda özel ders konforuyla yanınızda. 9. sınıf hazırlık ve 10. sınıf hazırlık sınıfları bu süreçte ara sınıfları oluşturmaktadır. Maltepe dershanemizde amaç öğrencilerin liseye uyum sağlamalarına yardımcı olmak ve mesleklerini belirleyecekleri sınavlara yolun başından itibaren alışmalarını sağlamaktır. Hiçbir başarı tesadüf değildir ve başarıya giden yol çiçeklerle bezeli değildir. Bu farkındalığa sahip olan öğrencilerin ve ailelerin ne kadar erken reaksiyon gösterirse rakiplerinden o kadar öne geçeceğini garanti edebiliriz. Erken kalkan yol alır atasözünden hareketle öğrencilerin bu uzun maratona bir an önce başlamalarını ve kursumuza kaydolmalarını öneririz. Yeni nesil eğitim anlayışıyla YKS hazırlık kursu hizmeti sunan RAYEMER, her yıl kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. RAYEMER, yeniliğin ve gelişimin peşinde koşan, genç ve dinamik ekibiyle, çağın gereksinimlerini analiz etmekte ve plan - programını bu doğrultuda tasarlamaktadır. Küçükyalı dershanemiz, alanında bilgi sahibi, derin düşünme becerisi olan, pozitif ve motive edici enerjisiyle hareket eden, ailelerle iyi bir iletişim kuran, sınıf yönetim becerilerine sahip zümre öğretmenleri ve eğitim danışmanları ile sizleri bekliyor.


Birebir Ders İmkânı


Her öğrencinin ders çalışma yöntemi, okuduğunu anlama ve anladığını yorumlama süreci farklılık gösterebilir. Kimi öğrenciler için bu süreç kısa iken kimi öğrenciler için biraz daha uzun olabilir. RAYEMER aradaki farkın kapanması ve plan – programın aksamaması için birebir ders imkânı da sunmaktadır. Haftalık 11 saat süre ile verilen YKS eğitimi, 12 kişilik butik sınıflarda verilirken, az sayıda tutulan sınıf mevcudu sayesinde öğrenciler, özel ders ortamı yakalayabilmektedir. Eğitim danışmanlığı etüdü ile öğrenciler gelişimi hakkında bilgi sahibi olurken öğrenci koçları vasıtasıyla nitelikli ders çalışma taktiklerini öğrenebilmektedir.


Online Ders Desteği


RAYEMER ile kötü sürprizlere yer yok. Öngörülemeyen herhangi bir durumda ders programı işlemeye devam etmektedir. Online dersler ile planı aksatmadan, derslerden geri kalmadan kurs sürecini devam ettirebilirsiniz. RAYEMER’de online dersler de normal dersler ile aynı verimlilikte gerçekleşmekte ve kaliteli eğitim olanakları online ders desteği ile de sunulmaktadır.


Öğrenci Koçluğu ile Doğru Yönlendirme


Küçükyalı kursumuzda gerçekleşen eğitimlerde her öğrenci toplam 76 saat danışmanlık etüdünden yararlanabilmektedir. Öğrenciler ayrıca öğrenci koçluğu hizmeti de alabilmektedir. Bu da öğrencilerin doğru bir yönlendirme ile nokta atışı bir başarı oranı ile ders planlarını uygulamalarını sağlamaktadır. Öğrenci Koçluğu nedir ve öğrenci koçları ne yapmaktadır? Öğrenci koçluğu, istenen performansa ulaşmak için öğrenci koçu ve öğrenci arasında kurulan planlı bir gelişim ilişkisidir. Öğrenci Koçlarının görevi gelişimi düzenli olarak takip ederek öğrencinin zihinsel ve duygusal ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik programları hayata geçirmektir. Küçükyalı üniversite hazırlık kursumuzda verilen öğrenci koçluğu, öğrencilerin geçirdiği gelişim döneminin bu kritik aşamasında önem arz etmektedir. Sınav stresinin ve okulun öğrencilerde kaygı bozukluğu ve performans düşüşü gibi problemlere yol açabildiği, ömür boyu kalıcı özgüven sorunlarına sebep olabildiği bilinmektedir. Öğrenci Koçluğu, bu süreçte yaptığı birebir görüşmelerle öğrencinin kendisini ve hedeflerini keşfetmesine yardımcı olup tüm bu sürecin öğrenci gözünde anlam kazanmasını sağlamaktadır. Bunun yanında aile ve öğrenci arasındaki ilişkiyi düzenleyip evdeki iletişimin, dolayısıyla öğrenci psikolojisinin daha sağlıklı olmasına yardımcı olmaktadır. Öğrenci Koçluğu vermekteki amaç öğrencinin sınavının iyi geçmesinden daha fazlasını içermektedir. Öğrencinin onun ömür boyu sahip olabileceği değerler edinip özgüven kazanması ve kendisini tanımasını sağlamak asıl amacı teşkil etmektedir. Maltepe AYT hazırlık kursu ve Maltepe YKS hazırlık kursu sürecinde öğrenciler yalnızca sınavlara değil hayata da hazırlanmaktadırlar.


Sağlam Temel ile Geleceğe Hazırlık


RAYEMER öğrencinin kendini keşfetmesini ve kendi öğretim metodunu kavramasını sağlar. Bu süreç tamamlanmadan gerçekleşen eğitimler daima yüzeysel kalmaktadır ve yüzeysel olan daima unutulmaya mahkumdur. RAYEMER eğitimlerin derinlemesine verilmesini sağlamayı ve temelleri sağlam atmayı amaç edinir. Bunun için metabilişsel öğrenme metodunu kullanan RAYEMER, öğrenmeyi öğrenme felsefesiyle hareket eder. Metabiliş, bireyin kendi zihinsel etkinlikleri üzerinde tahmin etme, plan yapma, izleme ve değerlendirme gibi kabiliyetlerini kapsamaktadır. Bu kabiliyetlere sahip olan bir öğrencinin; kendi öğrenme sürecinin, belleğinin ve hangi öğrenme vazifelerinin tamamlanması gerektiğinin bilincinde olması, hangi öğrenme tekniğinin etkili, hangilerinin etkisiz olduğunu bilmesi, o anki öğrenme durumunu seyredebilmesi, bilgiyi başarılı bir biçimde öğrenip öğrenmemiş olduğunu bilmesi, daha önce öğrendiği bilginin geri çağrılması için etkili metotları bilmesi gerekmektedir. Kendi öğrenme tekniğini keşfeden bir öğrencinin önünde hiçbir engel duramaz. RAYEMER ile bu deneyimi yaşamak için kursumuza başvurabilirsiniz. Küçükyalı’da bulunan merkezimizde Küçükyalı deneme sınavları ile metabilişsel süreci gözlemleyebilirsiniz. Yakın lokasyonda olmasından dolayı Bostancı deneme sınavı arayışında olan nitelikli bir Bostancı kursu bulamayan öğrencileri de kursumuza davet ediyoruz.


Yüzde 100 Etkili Öğrenme Stratejisi


RAYEMER’de her dersten sınav sistemine göre hazırlanmış konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları verilmektedir. Konu anlatımları ve soru bankaları AYT ve TYT sınav sistemine göre hazırlandığı için öğrenci lise arasınıflar kurslarımızda sınav türlerine alışmaktadır. Bu da öğrencinin sınav psikolojisine hazırlanması ve sınav stresiyle baş etmesi açısından önem arz etmektedir. Maltepe YKS dershanemizde her öğrenci için bir eğitim danışmanı atanmaktadır. Tüm eğitim faaliyetleri ayrıntılı bir şekilde programlanmakta ve takip edilmektedir. Eğitim danışmanı tarafından tutulan gelişim çizelgesi ile hem öğrenci hem aile ilerleme sürecinden haberdar olmakta, aksayan bir yön varsa sürece zamanında müdahele edilmektedir. Bu süreçte ev için ödevler verilmekte ve bu ödevlerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması istenmektedir. Tüm bu süreçler yüzde 100 etkili öğrenme stratejisinin bir parçası olup, öğrenciyi başarıya götürmektedir.


Başarının Anahtarı Disiplinli Çalışma


Buraya kadar zümre öğretmenleri, öğrenci, öğrenme stratejileri, eğitim danışmanı, öğrenci koçu ve ailelerin yer aldığı birçok aktöre değinilmiştir. Tüm bu faktörler içerisinde baş faktörü öğrencidir teşkil etmektedir. Öğrencinin ders içi ve ders dışı tutumu, verilen ödevleri yerine getirmesi, eğitim danışmanı ve öğrenci koçu ile etkili iletişimi başarıyı getirecek tutumlardır. RAYEMER olarak başarının anahtarının disiplinli çalışmak olduğuna inanıyoruz. Rotasını bilmeyen gemiye hiçbir rüzgarın yardım edemediğini biliyoruz. Bu bakımdan öğrencinin üstüne düşen vazifeyi yerine getirmesini elzem buluyoruz. Bu süreç içerisinde öğrencinin verilen yönlendirmelere uyduğu takdirde başarıyı yakalayacağına inanıyoruz.


Ücretsiz Deneme Dersi


RAYEMER olarak tüm faaliyetlerimizi, başarılarımızı, uzman kadromuzu, nitelikli ders çalışma ortamlarımızı ve Maltepe dershanelerinden farkımızı deneyimleyebilmeniz için ücretsiz bir deneme dersi hizmeti sunuyoruz. Deneme dersi sonucunda eğitim danışmanı sizinle iletişime geçecektir. Sınav stresiyle başa çıkmak için güvenilir bir başlangıç yapmak, okul derslerine takviye almak, geleceğe güvenle yol almak için sizleri RAYEMER’e bekliyoruz.

Küçükyalı Merkez Migros üstünde hizmet veren kursumuz, tüm öğrencileri ve aileleri davet etmektedir.

 • Uzman ders öğretmenleri tarafından 12 kişilik sınıflarda eğitim verilir.
 • Kurs Başlama Tarihi: 06.09.2022
 • Kurs Bitiş Tarihi: 01.06.2023
 • Hafta İçi veya Hafta Sonu
 • Matematik 4 Saat 
 • Türkçe 2 Saat 
 • Fizik 2 Saat 
 • Kimya 2 Saat 
 • Biyoloji 1 Saat
 • Danışmanlık Etüdü (Toplam 76 Saat)
 • Öğrenci Koçluğu
 • 8 Adet Gelişim İzleme Sınavı
 • Yazılı Hazırlık Çalışmaları

Bize Ulaşın