Mist

LİSELERE GEÇİŞ HAZIRLIK KURSU (LGS)

post

LİSELERE GEÇİŞ HAZIRLIK KURSU (LGS)

Rayemer ile Liselere Giriş Sınavı’na kusursuz şekilde hazırlanın. Butik sınıfında özel ders konseptinde geçen derslerde alanında uzman ekibimizle geleceği inşa ediyoruz.

Uzun soluklu eğitim maratonunun ilk ciddi sınavı olan Liselere Giriş Sınavı’na RAYEMER ile hazırlanın, başarıyı garantileyin. Alanında uzman zümre öğretmeleri, ders çalışma stratejileri ve sınav psikolojisi konusunda yardımcı olan eğitim danışmanları, samimi bir ortamda özel ders konseptinde gerçekleşen eğitim ile eğitim maratonunun bu önemli engelini kolaylıkla aşın. 7. sınıfta aldığı takviye kurs ile kendine güvenen bireyler olarak 8. sınıfa bir başlangıç yapmaya hazırdırlar. Hazırlıkların meyvesinin toplanacağı bu önemli yılda RAYEMER ailesi olarak aynı ciddiyet ve disiplinle konu ve testlere devam edip başarıya ulaşacağız. Daha önceki sınıflarda RAYEMER ile hazırlanmamış öğrencilere yönelik olarak, aradaki açığı kapatması ve gerekli donanıma sahip olması için ekstra programlarımız uygulanacaktır. Ekibi ve eğitim stratejisiyle mutlu sonlara imza atan RAYEMER, bu yıl da sınıfından yüzde 100 başarı beklemektedir. Yeni nesil LGS hazırlık kursu anlayışıyla hizmet veren Küçükyalı dershanemiz, konularını ve soru bankalarını da bu doğrultuda belirlemekte, her yıl güncellenen soru bankaları ile kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam etmektedir. Alanında yüksek donanıma sahip, derin düşünme becerisi olan, pozitif ve motive edici enerjiyle dolu, ailelerle iyi bir iletişim kuran, sınıf yönetim becerilerine sahip zümre öğretmenlerimiz bu anlayışımızın güvencesi konumundadır. Eğitim sisteminin ve öğrencinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikteki kadromuz ile 12 kişilik butik sınıflarda RAYEMER olarak biz hazırız. Peki ya siz?


Birebir Ders İmkânı


Butik sınıflarımızdaki öğrencilerin öğrenme hızları göz önünde bulundurularak LGS eğitim plan ve programı düzenlenmektedir. Öğrenciler eksik kaldığı konularda birebir derslerle açıklarını kapatmakta ve bu konuda hiçbir aksaklık yaşanmasına müsaade edilmemektedir. Sınav öncesi son sınıf olduğu için 8. sınıf düzeyinde ekstra bir program hayata geçiren RAYEMER, Randevulu Ders Sistemi (RDS) adını verdiği program ile tüm öğrencilerin eksiklerini tamamlayabilmesini sağlamaktadır.


Randevulu Ders Sistemi Nedir?


Randevulu Ders Sistemi süreklilik gösteren bir hizmettir. Bu sisteme göre haftalık ders programı tamamlanır ve öğrenci işlenen dersten anlamadığı ya da tereddütte kaldığı konudaki eksikliği zümre öğretmeni ile giderebilir. Öğrenci 3 derse kadar seçme hakkına sahiptir ve bu derslerin gününü hafta içi programlayarak belirleyebilir. Bu doğrultuda öğrenci için anlaşılmayan konular tekrar edilir ve öğrencinin açığı kapatılmış olur. Okul başarısına da etki eden bu sistemde öğrenci okul not ortalamasını da yükseltebilir ve yüzdelik dilimin dahi önemli olduğu sınav sisteminde binlerce öğrencinin önüne geçmiş olur. RAYEMER sizi daima bir adım öne geçirir.


Online Ders Desteği


RAYEMER’in sunduğu olanaklar bununla da sınırlı kalmaz. Öngörülemeyen durumlardan dolayı aksayan dersler online derslerle telafi edilebilmektedir. Son dönemde yaşanan COVID salgını göstermiştir ki, online ders de eğitim sisteminin önemli bir parçası haline gelmiştir. Haftalık kurs saatleri doğrultusunda gerçekleştirilen online dersler de normal dersler ile aynı verimlilikte gerçekleştirilmekte, eğitim kalitesi yönünden online dersler ile normal dersler benzer özellikler taşımaktadır.


Her Öğrenciye Bir Eğitim Danışmanı


Pusulası belli olmayan geminin akibeti belirsizdir. Bu anlayış doğrultusunda her öğrenciye bir eğitim danışmanı atayan RAYEMER, öğrencilere vereceği etkili ve nitelikli taktiklerle verimli bir kurs süreci yaşanmasını sağlamaktadır. Küçükyalı LGS hazırlık ve ardından Küçükyalı üniversite hazırlık sürecinde olan, yoğun bir maratona girecek öğrencilerin gerek mental gerek bilişsel anlamda desteğe ihtiyaç duydukları kesindir. Bu noktada eğitim danışmanı öğrenciye gerekli motivasyon ve desteği sağlamakta, öğrencinin formdan düşüp maraton dışında kalmasını engellemektedir. Müfredatın geliştirilmesine yardımcı olmak için öğrenme, öğretme ve değerlendirme konusundaki deneyim sahibi olan eğitim danışmanlarımız ayrıca öğrenci gelişim dosyaları tutmaktadır. Öğrenci gelişim dosyaları ile öğrencinin durumu detaylı bir şekilde gözlenebilmektedir. Böylece sürecin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi sağlanmakta ve her hafta düzenli olarak aileler ile paylaşılan bilgiler ile gelişim süreci hem kurs hem aile yönünden desteklenmektedir. Maltepe LGS hazırlık ve Maltepe AYT hazırlık kurslarımızdaki bu işbirliği sınavlarda yüksek başarı oranını da beraberinde getirmektedir.


Sağlam Temel ile Geleceğe Hazırlık


RAYEMER, öğrenmeyi öğrenme metodu ile öğrencilerde farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır. Metabilişsel öğretim olarak bilinen bu metodda öğrenci; kendi öğrenme ve kavrama süreçlerinin nasıl işlediği anlayıp, bu süreçleri denetleyebilmekte ve kendi bakış açısına göre düzenleyerek daha etlkili bir şekilde kullanabilmektedir. Analitik düşünme ve test tekniğini geliştirmek, doğru ve hızlı okuma, anlama ve yorumlama yeteneğini geliştirmek amacıyla benimsenen bu metod ile öğrenci kendi potansiyelini keşfetmekte ve başarı isteği kazanmaktadır.


Yüzde 100 Etkili Öğrenme Stratejisi


Başarıyı şansa bırakmayan, planlı ve programlı olarak disiplinli bir çalışmanın başarıyı kesin bir şekilde sağlayacağına inanan RAYEMER, 8. sınıfın önemi ölçüsünde bir öğrenme stratejisi geliştirmiştir. Küçükyalı deneme kursu arayanlar ve Bostancı deneme kursu arayanlar için ideal bir kurum olan RAYEMER kurs merkezimizde derslerimiz, kamplarımız, soru çözümlerimizin yanında psikoloji danışman desteği de sağlanmaktadır. Çok yönlü bir bakış açısına sahip olan Küçükyalı kurs merkezimiz, Bostancı kurs arayışında olan öğrencileri de davet etmektedir. Yeni nesil eğitim kurumu olarak hizmet veren RAYEMER, yeni nesil matematik dersleri, fen bilimleri dersleri ile sınav sistemine göre hazırlanmış her dersten konu anlatımlı kitapları ve her yıl yenilenen soru bankaları ile bilişsel gelişimi sağlamaktadır. Öğrencinin eksik kaldığı konularda birebir çözüm ofisi ile soru ve sorunları çözümleyen sınav öncesi kamp hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca sınav psikolojisine alışmak için RAYEMER tarafından 32 adet Türkiye geneli LGS deneme sınavı yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sınav sırasında yaşanan stres sonucu öğrencilerin bildiği soruları yanlış cevaplayabildiğini, bildikleri konuları unuttuğunu gözlemleyen RAYEMER, sınav stresinin üstesinden gelmek için mental destek de sağlamaktadır. Bunun için haftalık rehberlik saati ve psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Başarının anahtarının disiplinli bir çalışma sonucu gerçekleştiğine inanan RAYEMER, kayıtlı öğrencilerinin, ders içinde ve ders dışında kurum kurallarına uymasına ve verilen ödevleri ciddiyetle, eksiksiz bir şekilde tamamlamasını talep etmektedir.


Ücretsiz Deneme Dersi


Nitelikli ve kaliteli bir sistemle, samimi bir ortamda, işini ciddiyetle yürüten bir ekiple prensipli ve yüksek hedeflere sahip bir eğitim merkezi olan RAYEMER ile başarı kaçınılmazdır. RAYEMER ile henüz tanışmayan, hizmetlerine yakından tanık olmak isteyen Maltepe LGS hazırlık kursları ve Maltepe dershaneleri ile bir karşılaştırma yapmak için ücretsiz deneme dersi hizmeti sunulmaktadır. RAYEMER, tüm aileleri ve öğrencileri 8. sınıf kurs başvurusu için eğitim merkezine davet etmektedir. RAYEMER Takviye Kursumuz Küçükyalı Merkez Migros üstünde hizmet vermektedir.

  Uzman ders öğretmenleri tarafından 12 kişilik sınıflarda eğitim verilir.

  Kurs Başlama Tarihi: 13.08.2023

  Kurs Bitiş Tarihi: 03.06.2024

  Hafta İçi veya Hafta Sonu

 • Kurs Süresi 42 hafta
 • Haftalık 13 Saat Ders
 • Toplam Ders 481 Saat
 • Zorunlu Etüt 525 Saat
 • Randevulu Ders RDS 93 Saat
 • Yeni Nesil Matematik Soru Çözümü 84 Saat
 • Soru Çözüm Ofisleri (Toplam 141 Saat)
 • Birebir Danışmanlık Görüşmesi (Toplam 42 Seans)
 • 32 adet Türkiye Geneli Kurumsal Deneme Sınavı
 • Yazılı Hazılrık Çalışması
 • Öğrenciye Özel PDR Desteği
 • Günlük Öğrenci Takibi
 • Deneme Kazanım Analizi
 • Haftalık Program Takibi
 • Kaynak Kitap Takibi
 • Günlük Yapay Zeka Bildirimleri
 • Deneme Çözümleri
 • 7 Adet Öğrenci Motivasyon Semineri
 • 7 Adet Veli Bilgilendirme Semineri

Bize Ulaşın